Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.
Сьогодні, 25 травня, останній дзвінок продзвенів і в нашій школі. Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу всіх жителів Шкільної країни, а особливо одинадцятикласникам від міського голови Грицаєна О.П. та директора школи Коробицької С.Е. Гарними словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні середньої школи. Були цього дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.
І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!
![](https://lh3.googleusercontent.com/ZwOFFhqGwZ_ZJenOxVoghFgJsxzD2XXilwWkpclHPjalKlnLhKLdxZFrzYV-UbLIh3QWLz9Z5-2SymdIku8YZAgQXsDIjKAnL_28Dqn4_a4Npik6XRA5gRuUGca_nClQfHoadAOPjclrxCXl8ih65xKuKkEeSwCeZbT8lw19QnXV-2Gj7g-PQhR7j8LZpiMfaSO0Rn2_lH3wGwNbvDaxbfKahkz8-E3bNiZiH1Au3CAD2Pqnb-5Jn31pPLt67g2q5bxi_CFo2TpVbBtdHQNzIzBPopXHslIpYIyLt9RdzlLOIP9nPDG4LlVaRPNUX1kn-jbGvImYI_JKk6ENJR_qa1cqG8UqHb6cY4dq9HiWcSX8rtq5OHghhOv0Ljr1unw21IFzW5NXbm4tHShF-cRPMVyhjkRpRHq9XE3NR9si3zl1k9XxL0MHyYqEdKy_27Xoc_tHdJV6D1uxMsziBAJl4hYCN7TOvhm05IIr12G8iYE0iVzy-FohI89I5q7HNbKg41htNHrCV49dhaRmvex1Y_VjNmYybSTv8nY7Ml40FevgQoJybVeq-wZuAR9cV9LBht2yw6Xb1uFrQSX9Wbybi9p7g-Fi_NDDskgGf5011hHjPWd5c-Mlr2Zp0VWCsKD0yyELgkg_-z31Q9ChoxFfEeUFTnJ-0N1s=s572-no)
Переглянути Фотоальбом Останній дзвінок - 2018
...
Читати далі »