Головна » Статті » Цікава математика

У категорії матеріалів: 239
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 23 24 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Цікава математика | Переглядів: 1 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 17.02.2021 | Коментарі (0)

10 причин з яких може знадобитись знання Інтегралу:

1) Ви стали вчителем математики, або викладачем, треба щось дітям викладати);

2) У Вас свої діти вчаться в школі, щось, але зможете допомгти; 3) Тренування мізків, логічного мислення! Не має значення Яку"гантелю "підіймати, важливо що ви тренуєте (мізки);

4) Ви стали інженером, або війсковим. Вміти робити такі розрахунки потрібно буде на роботі. Щоб ракети долітали туди куди треба

5) В деяких галузях, математика використовується дуже широко. Наприклад радиоактивний розпад урану це похідна і інтеграл. Можливо чорнобиль би не стався, якби ті хто там працював знали трохи більше.

6) Інтеграл використовується в фізиці. Подивіться відео про використання.

7) Інтеграл використовується в геометрії.

8) В будівництві деякі розрахунки можна зробити лише за допомогою інтегралу. Звісно можна "на глаз", але потім чомусь падають стовпи на містках))

9) При розрахунках в космічній галузі, радіоелектроніці, інтеграл використовують дуже широко.

10) В біології і медицині. В мене дружина лікар- науковець. Так вона деякі розділи математики ( не інтеграл) знає і використовує краще за мене!!) Бо ніхто не знає що нам знадобиться завтра. А інколи "вчитись вже пізно", не зважаючи на відомий жарт про обернене.

Звісно, якщо хтось знає своє майбутнє наперед і планує, скажімо працювати продавцем , чи прибиральником, або водієм то здається йому інтеграл не знадобиться. Але логічне мислення знадобиться все рівно!

Цікава математика | Переглядів: 0 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 01.02.2021 | Коментарі (0)

Цікава математика | Переглядів: 2 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 25.11.2020 | Коментарі (0)

15:00 – Крістіна Бабенко. «Формування математичного мислення у середній школі через вивчення витворів мистецтва»

Цікава математика | Переглядів: 11 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 29.10.2020 | Коментарі (0)

Переглядайте ці фільми та переконайтеся, що математика — цікава та захоплююча наука, яку варто вивчати завжди. Вчителі можуть використовувати ці фільми, щоб пояснити учням важливість математики. Чи навіть влаштувати спільний перегляд – такі формати сильно зацікавлюють учнів.

 Енігма. (2001)

У березні 1943 року кращі уми Англії були зібрані разом, де їх сповістили про найжахливіші новини — нацисти змінили ключ коду для машини «Енігма». Команда приймає рішення шукати допомоги у Тома Джеріко, молодого математика.

 Приховані фігури. (2017)

Біографічний історичний фільм, знятий за однойменним твором Марго Лі Шеттерлі, що написано на основі реальних подій. Стрічка розповідає про групу афроамериканок, яка проводить для НАСА ряд математичних обчислень, необхідних для запуску перших пілотованих космічних місій США.

 21 грам. (2003)

Фільм «21 грам» (21 Grams) розповідає про трьох людей: Пол Ріверс — математик, який одружився без любові на англійській емігрантці; Христина Пек — заможна домогосподарка з передмістя, мати двох дітей; і Джек Джордан — колишній в'язень, який прийняв християнство. В результаті жахливих подій вони збираються разом і це назавжди змінить їх долі.

 Людина, яка пізнала нескінченність (2015)

Біографічна драма про життя Срініваса Рамануджан — математика, який виріс у бідній родині в Мадрасі, Індія. Під час Першої світової війни хлопець отримує стипендію і право вчитися в Кембриджському університеті. Там він прославиться як видатний математик.

 Таємне число. (2012)

«Таємне число» (The Secret Number) - короткометражний фантастичний трилер, створений за мотивами оповідання Ігоря Тепера. Психіатр Симон Томлін стурбований одним зі своїх пацієнтів — блискучим математиком, на ім'я Ерсхайм, який твердо має намір довести існування таємного числа, розташованого між цифрами три й чотири. Це переконання пацієнта змушує Томліна все глибше занурюватися в саму суть проблеми.

 Двадцять одне. (2008)

Команда з п'яти студентів Массачусетського технологічного інституту під керівництвом колишнього гравця, нині респектабельного викладача вищої математики, розробляє план. За цим планом ймовірність виграшу при грі в блекджек збільшується в кілька разів. Протягом 12-и тижнів команда з шести осіб щонеділі вилітає з Бостона в Лас-Вегас з єдиною метою — обіграти казино.

 Розумник Вілл Гантінґ. (1997)

Задерикуватий і забіякуватий хлопець, Вілл Гантінґ, несподівано в собі відкриває математичний талант. Юнака з неабиякими здібностями помічає професор математичних наук і бажає взяти його під свою опіку.

 Агора. (2009)

Історична драма. Дія фільму відбувається на території Римської Імперії в кінці IV - початку V століття нашої ери. У фільмі йдеться про долю Гипатії Олександрійської — першої в історії відомої жінки-вченого, яка була філософом, математиком і астрономом.

 Таємний знак. (2010)

Мона Грей — молода дівчина та вчителька математики. Відчувши в собі талант до навчання, героїня фільму «Таємний знак» незабаром розуміє, що дуже потрібна своїм учням, і не тільки як учитель, а і як наставник.

 Вбивства в Оксфорді (2008)

Мартін — студент, що вступив до престижного університету — Оксфорда, де несподівано відбувається серія загадкових вбивств. Він разом з детективом — прихильником логіки та математики — починає власне розслідування.

 Природа в числах. (2010)

Фільм «Природа в числах» наочно демонструє, як математичні властивості, наприклад послідовність Фібоначчі, впливають на навколишній світ. Багато століть скульптори, художники та архітектори застосовували деякі відомі математичні та геометричні формули, щоб успішно вести свою роботу. Однак, всі ці формули існують і працюють не тільки в розумі математиків, природі та навколишньому світі.

 Ігри розуму. (2001)

Драма "Ігри розуму" екранізована за фактами біографії знаменитого математика Джона Неша, який тільки на схилі років отримав справжнє визнання свого таланту, ставши лауреатом Нобелівської премії. Геніальний мозок головного героя виявляється ураженим на шизофренію, яка проявляється в галюцинаціях. І тепер найголовніше для вченого — це перемогти свою хворобу.

Зберігайте цей пост та переглядайте фільми разом із дітьми 

Підписуйтесь на нашу сторінку GIOS, щоб дізнаватись ще більше цікавих матеріалів про математику.

 

Цікава математика | Переглядів: 6 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 16.10.2020 | Коментарі (0)

На нашому сайті додано нову рубрику "Олімпіада", де представлено збірники, які містить завдання, що були запропоновані юним математикам України протягом 2009-2018 років на олімпіадах та математичних змаганнях від міського до міжнародного рівня.

Олімпіада Архіви - Математика +

MATH4YOU.SHOP  Олімпіада Архіви - Математика +

Цікава математика | Переглядів: 23 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 27.09.2020 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-30 ... 221-230 231-239