Головна » 2020 » Березень » 19 » Коронавірус (COVID-19): Як спілкуватися зі своєю дитиною
10:33
Коронавірус (COVID-19): Як спілкуватися зі своєю дитиною

Ваші діти чують про коронавірус (COVID-19) . Ви хочете переконатися, що вони отримують достовірну інформацію - і ви хочете, щоб вони це чули від вас. Ось як про це говорити. 
Дізнайтеся, що ваша дитина вже знає

Задавайте питання, орієнтовані на віковий рівень вашої дитини. Для дітей старшого віку ви можете запитати: "Люди в школі говорять про коронавірус? Що вони говорять?" Для дітей молодшого віку ви могли б сказати: "Чи чули ви дорослі, які говорять про нову хворобу, яка йде навколо?" Це дає вам можливість дізнатися, як багато дітей знають - і дізнатися, чи чують вони неправильну інформацію.

Слідкуйте за дітьми дитини. Деякі діти, можливо, захочуть витратити час на розмови. Але якщо ваші діти не здаються зацікавленими або не задають багато питань, це нормально.

Комфорт пропозиції - та чесність

Зосередьтеся на тому, щоб допомогти дитині відчувати себе в безпеці, але будьте правдивими. Не пропонуйте більше деталей, ніж ваша дитина цікавиться. Наприклад, якщо діти запитують про закриття школи, зверніться до їх питань. Але якщо тема не з’являється, немає потреби її піднімати, якщо вона не відбудеться.

Якщо ваша дитина щось запитує, а ви не знаєте відповіді, скажіть так. Використовуйте питання як шанс дізнатися разом. Перегляньте веб-сайт Центрів контролю та профілактики захворювань (CDC) на наявність актуальної, достовірної інформації про коронавірус (COVID-19). Таким чином, у вас є факти, і діти не бачать заголовків про смерть та іншу страшну інформацію.

Говоріть спокійно і заспокійливо. Поясніть, що більшість людей, які хворіють, відчувають, що застуда чи грип . Діти забирають його, коли батьки турбуються. Тож, коли ви говорите про коронавірус та новини, використовуйте спокійний голос і намагайтеся не здаватися засмученим.

Дайте дітям простір, щоб поділитися своїми страхами. Дітям природно хвилюватися: "Чи можу я бути наступним? Чи могло це статися зі мною?" Повідомте дитині, що діти, здається, не хворіють так, як дорослі. Дайте їм знати, що вони завжди можуть прийти до вас за відповідями або поговорити про те, що їх лякає.

Знайте, коли їм потрібні вказівки. Будьте в курсі того, як ваші діти отримують новини та інформацію, особливо старші діти, які відвідують Інтернет. Наведіть їх на вміст, відповідний віку, щоб вони не знаходили новинних шоу або точок, які їх лякають або мають неправильну інформацію.

Допоможіть дітям відчути контроль

Дайте дитині конкретні речі, які вони можуть зробити, щоб відчути контроль. Навчіть дітей, що багато спати і мити руки добре і часто може допомогти їм залишатися міцними та здоровими. Поясніть, що регулярне миття рук також допомагає зупинити поширення вірусів на інших. Будьте хорошою моделлю для наслідування і нехай ваші діти бачать, як ви часто миєте руки!

Поговоріть про всі речі, які відбуваються, щоб люди були безпечними та здоровими. Молодих дітей можна заспокоїти, знаючи, що лікарні та лікарі готові лікувати людей, які хворіють. Дітям старшого віку може бути втіхою знати, що вчені працюють над розробкою вакцини. Ці розмови також готують дітей до змін у їх звичайному розпорядку, якщо школи чи дитячі центри закриються в майбутньому.

Покладіть новинні новини в контекст . Якщо вони запитають, поясніть, що смерть від вірусу все ще рідкісна, незважаючи на те, що вони можуть почути. Дивіться новини з дітьми, щоб ви могли фільтрувати те, що вони чують.

Діти та підлітки часто більше турбуються про сім'ю та друзів, ніж про себе. Наприклад, якщо діти чують, що люди старшого віку частіше хворіють серйозно, вони можуть переживати за своїх бабусь і дідусів. Дозволити їм зателефонувати чи скайпу зі старшими родичами може допомогти їм заспокоїтись щодо близьких.

Нехай ваші діти знають, що це нормально часом відчувати стрес . Усі роблять. Визнання цих почуттів і усвідомлення того, що стресові часи проходять і життя повертається до норми, може допомогти дітям створити стійкість.

Продовжуйте розмову

Продовжуйте перевіряти свою дитину. Використовуйте розмови про коронавірус як спосіб допомогти дітям дізнатися про своє тіло, як, наприклад, як імунна система бореться із хворобою.

Часто розмовляйте з дітьми про поточні події. Важливо допомогти їм продумати історії, про які вони чують. Задайте питання: що ви думаєте про ці події? Як ви думаєте, як це відбувається? Такі питання також заохочують розмову на теми, які не є новинами.

Відгук: Дженніфер Шрофф Пендлі, доктор наук

Дата перегляду: березень 2020 року

Джерела: https://kidshealth.org/en/parents/coronavirus-how-talk-child.html

https://nus.org.ua/articles/yak-govoryty-z-ditmy-pro-pandemiyu-koronavirusu/

Категорія: Батькам | Переглядів: 453 | Додав: LiabahNatalia | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar