Батьківські чати у Viber — це окремий всесвіт. Там відбувається все: сварки і примирення, народжуються ідеї, плітки та найгостріша критика системи освіти. Ми вирішили підготувати кілька шкідливих порад, що і як правильно писати в чат.
Пишіть з помилками
Треба розпочати з найпростішого. Пишіть повідомлення з помилками. Якщо телефон пропонує правильний варіант або просто підкреслює ваш — вимкніть цю функцію. А коли вам зроблять зауваження або почнуть вас виправляти, скажіть, що ви не на диктанті і свого часу отримували лише п’ятірки з граматики.
Озбройтеся смайлами
На початку, в середині та в кінці кожного речення ставте смайли. Відповідайте також спочатку лише смайлами, а потім вже пишіть слова. Усі повинні знати, які у вас зараз емоції. А як їх іще показати, якщо не смайлами? Хіба ще яскравими картинками, скачаними з Однокласників, з котиками, тюльпанами та блискітками.
Поскаржтеся на домашню роботу
А зараз переходимо до справи. Щоразу, як перевірятимете домашню роботу вашої дитини, знаходьте хоча б одне завдання, яке вам не сподобалося, і пишіть про це в чат. «Що за дурнуватий приклад? Які ще білочки і вовченята? Навіщо це?», «А це вже не рівень 3-го класу! Таке треба вивчати десь в університеті!», «Що за придурок це все придумав?!» Ось у такому стилі жалійтеся на завдання. Інші батьки повинні бути в курсі, що вас обурює.
Автор: Олексій Сімончук