Головна » Файли » МЕТОДИЧНИЙ КЕЙС » Психологія та педагогіка

Багато цікавого про людину можна дізнатися подивившись на те, що вона малює Ось кілька прикладів:
18.08.2018, 13:52

Багато цікавого про людину можна дізнатися подивившись на те, що вона малює 
Ось кілька прикладів:

✔Цифри
Якщо аркуш паперу перетворився на таблицю множення, це означає, що думки зайняті матеріальними питаннями. Тут може бути два варіанти, або роздуми пов'язані з планами щодо покращення фінансової складової або мета розрахуватися з наявними боргами.

✔Сонце
Якщо сторінки блокнота прикрашають сонячні промені - це абсолютно не означає райдужний настрій. Ця людина дуже потребуєте в тепла, уваги й ніжності.

✔Геометрія
Ромби, квадрати та інші фігури означають твердість характеру, вміння ставити цілі й досягати їх. Такі люди рішучі, прямі у висловлюваннях й часто займають керівні посади. При цьому симетричність - це ознака акуратності й ощадливості, а гострі форми повинні насторожити, за ними криється агресія й зайва напруженість.

✔Хрестики
Прямі або фігурні, з прикрасами або без них означають одне, людина відчуваєте по відношенню до когось провину. 

✔Лінії
Спіральки та інші закруглені лінії видають замкнутість й скритну людину. Такій особі притаманне байдуже ставлення до всіх. При цьому така людина не любить, коли лізуть в її справи. Можливо, вона відчуває особисту кризу, тому може в будь-яку хвилину вибухнути.

✔Зірки
Видають в особистості оптиміста. При зіткненні з проблемами, така людина йде вперед й успішно їх долає.

✔Дерева
Деревця з тонким стовбуром й гілками говорять про те, що людина засмучена. Шикарна крона й товстий стовбур свідчать про життєрадісний та піднесений настрій.

✔Серця
Означає це тільки одне, особа переповнена найщирішими почуттями, але, обставини не дозволяють поділитися цим з оточуючими. При цьому, що більші сердечка, то відчутніша ця різниця між зовнішнім виглядом й внутрішнім станом. 

✔Квіти
Рослинність на папері говорить про добру вдачу людини. Вона чуйна, готова допомагати іншим, але відрізняється сильною емоційністю. Якщо намальовані квіти у вазі, це означає, що художнику необхідне енергетичне підживлення.

Категорія: Психологія та педагогіка | Додав: LiabahNatalia
Переглядів: 273 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar