Головна » ЗНО
« 1 2 3
ЗНО з математики: особливості тесту 2018 року

Особливості тесту ЗНО з математики 2018 року та матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Завдання, відповіді та зразки тестів минулих років

http://osvita.ua/test/training/5017/

Категорія: ЗНО | Переглядів: 383 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 21.05.2018 | Коментарі (0)

Категорія: ЗНО | Переглядів: 269 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 19.05.2018 | Коментарі (0)

Автор тексту: Олена Юрченко

На що звернути увагу при підготовці до ЗНО з математики, як підступитися до важких задач та які хитрощі може застосувати учень, здаючи тест — розповідає вчителька математики Чернівецької гімназії №5 Ольга Гоян.
Головне тестування знань 11-класників з математики відбудеться 22 травня. Хорошого результату можна досягти, не тільки правильно розв’язуючи завдання, а й вміло розрахувавши час, за який вони виконуватимуться. «Освіторія» публікує 9 порад, які допоможуть у підготовці до ЗНО та підкажуть, як не розгубитись під час тестування.


1.Відновлюємо та структуруємо знання

До тестування залишилось кілька днів, і учням треба себе мобілізувати. Майбутнім абітурієнтам слід пам’ятати, що в будь-якому тестуванні ЗНО, зокрема і з математики — 80% завдань є простими завданнями на один-два кроки. Треба грамотно організувати час на систематизацію знань. Якщо ваші знання будуть розсортовані по поличках, під час тестування вам буде легко ними скористатись. Для цього рекомендую повторити те, що учні вивчали в попередні роки. Скористайтесь наступними експрес-збірниками для повторення: «Математика. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання», автори Є.П. Нелін, О.М. Роганін та «Повний курс математики в тестах», автори Захарійченко Л. І. , Школьний О.В.

2.Пробні ЗНО: оцінюємо можливості і формуємо правильну тактику

Спробуйте написати пробне ЗНО. Встановіть таймер та замірте, скільки часу йде на кожен з видів завдань — з відкритими та закритими формами відповідей. Тільки так учень виробить правильну особисту стратегію написання роботи. Спершу розв’язуємо легкі завдання окремо, а потім, якщо залишається час — розв’язуємо їх повторно, незважаючи на попереднє розв’язання. Якщо відповіді співпадають — помилки в обчисленнях нема.

Якщо дитина ретельно готувалась до ЗНО протягом року, перше пробне тестування треба написати до Нового року ... Читати далі »

Категорія: ЗНО | Переглядів: 287 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 19.05.2018 | Коментарі (0)

Пропонуємо інформаційні матеріали та публікації, що стосуються проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників шкіл з математики.

Публікації за темою:
... Читати далі »
Категорія: ЗНО | Переглядів: 490 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 29.11.2017 | Коментарі (0)

Оберіть предмет ЗНО/ Тематичні тренувальні тести для підготовки до ЗНО з усіх предметів!

Математика


 

Українська мова і література


 

Історія України


 

Англійська мова


 

Біологія


 

Фізика


 

... Читати далі »

Категорія: ЗНО | Переглядів: 418 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 08.11.2017 | Коментарі (0)

Особливості тесту ЗНО з математики 2017 року та матеріали для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Завдання, відповіді та зразки тестів минулих років

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2017 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань відкритої форми з короткою відповіддю (структуроване та неструктуроване), а також завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту з математики – 33, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.

Результат виконання завдань №1-28 та №31-32 за вибором випускника може бути зараховуваний як державна підсумкова атестація з математики. Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання №1-28, №31-32, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 52 балам.

Максимальна кількість тестових балів яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 62 бала.

ФОРМИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№ 1–20) — завдання складається з основи та п’яти варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюється в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення відповідності («логічні пари») (№ 21–24) — завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

Завдання на встановлення відповідності («логічні пари») оцінюється в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пар ... Читати далі »

Категорія: ЗНО | Переглядів: 250 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 10.05.2017 | Коментарі (0)

Компанія ZNOUA провела аналіз тесту попереднього року з метою якіснішої підготовки спеціалістів. Дізнайтесь, які помилки допускали ваші попередники, щоб уникати їх у майбутньому:

 

Загальний висновок: Компанія ZNOUA провела аналіз результатів тесту ЗНО 2016 з математики базового рівня та виявила, що в тестових завданнях абітурієнти часто роблять помилки через неуважність та розсіяність на тесті, що говорить про відсутність психологічної складової в підготовці. На основі аналізу можна зробити висновок, що в цілому абітурієнти приходять на тест погано підготовленими, оскільки більшіть помилок виникає через незнання базових фактів та невміння застосовувати свої знання в нестандартних ситуаціях, тобто відсутність практики роботи з тестом та виконання завдань з обмеженням у часі. Також варто зазначити, що абітурієнтам не вистачає практики в оформленні письмової частини тесту.

Питання №1

Аналіз ZNOUAБільшість впоралася із завданням. Помилки могли виникнути при множенні степенів чи неправильному перенесенні коми при множенні чисел.

Порада від ZNOUA. Повторити основні властивості степенів, у свою відповідь замість x підставити будь-яке число та перевірити себе.

 

Питання №2

Аналіз ZNOUAБільшість впоралася із завданням. Помилки могли виникнути, якщо не знати властивостей вертикальних та суміжних кутів.

Порада від ZNOUA. Згадати властивості вертикальних та суміжних кутів, знайти інший шлях розв’язання (наприклад, через розгорнутий кут).

ZNOUA рекомендує: Про кути можна почитати тут.

 

Питання №3

Аналіз ZNOUAБільшість впоралася із завданням. Помилки могли виникну ... Читати далі »

Категорія: ЗНО | Переглядів: 388 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 10.05.2017 | Коментарі (0)

1-10 11-20 21-28