Головна » 2018 » Травень » 19

Категорія: ЗНО | Переглядів: 275 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 19.05.2018 | Коментарі (0)

Автор тексту: Олена Юрченко

На що звернути увагу при підготовці до ЗНО з математики, як підступитися до важких задач та які хитрощі може застосувати учень, здаючи тест — розповідає вчителька математики Чернівецької гімназії №5 Ольга Гоян.
Головне тестування знань 11-класників з математики відбудеться 22 травня. Хорошого результату можна досягти, не тільки правильно розв’язуючи завдання, а й вміло розрахувавши час, за який вони виконуватимуться. «Освіторія» публікує 9 порад, які допоможуть у підготовці до ЗНО та підкажуть, як не розгубитись під час тестування.


1.Відновлюємо та структуруємо знання

До тестування залишилось кілька днів, і учням треба себе мобілізувати. Майбутнім абітурієнтам слід пам’ятати, що в будь-якому тестуванні ЗНО, зокрема і з математики — 80% завдань є простими завданнями на один-два кроки. Треба грамотно організувати час на систематизацію знань. Якщо ваші знання будуть розсортовані по поличках, під час тестування вам буде легко ними скористатись. Для цього рекомендую повторити те, що учні вивчали в попередні роки. Скористайтесь наступними експрес-збірниками для повторення: «Математика. Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання», автори Є.П. Нелін, О.М. Роганін та «Повний курс математики в тестах», автори Захарійченко Л. І. , Школьний О.В.

2.Пробні ЗНО: оцінюємо можливості і формуємо правильну тактику

Спробуйте написати пробне ЗНО. Встановіть таймер та замірте, скільки часу йде на кожен з видів завдань — з відкритими та закритими формами відповідей. Тільки так учень виробить правильну особисту стратегію написання роботи. Спершу розв’язуємо легкі завдання окремо, а потім, якщо залишається час — розв’язуємо їх повторно, незважаючи на попереднє розв’язання. Якщо відповіді співпадають — помилки в обчисленнях нема.

Якщо дитина ретельно готувалась до ЗНО протягом року, перше пробне тестування треба написати до Нового року ... Читати далі »

Категорія: ЗНО | Переглядів: 296 | Додав: LiabahNatalia | Дата: 19.05.2018 | Коментарі (0)